فروش فوری نهال گوجه سبز در شرکت نخل سبز خوزستان

گوجه سبز میوه ای ترش, آبدار با پوستی نازک است که میوه رسیده ان دارای پوستی قرمز و میوه نارس ان سبز رنگ است. درختان گوجه سبز در نواحی معتدل بهترین رشد را دارند و در آب و هوای ملایم به رنگ‌های ارغوانی، قرمز، نارنجی، زرد و سبز روشن در می‌آیند. آب و هوای سرد باعث ایجاد رنگ قهوه‌ای و ظاهر نامطلوب میوهٔ گوجه سبز می‌شود. این میوه به سرعت می‌رسد و مدت نگهداری آن در یخچال ۴ روز است. گوجه سبز به صورت تازه و پخته در خورش‌ها مصرف می‌شود.

چینی ها اولین قومی بودند که به کشت این درخت پرداختند.هر چند گفته می شود گوجه سبز از طریق ایران به سوریه و از انجا به یونان و سپس به اروپا برده شده است.

گوجه سبز و الو در شکل ظاهری,رنگ میوه,ظاهر برگ و درخت و همچنین طعم و مزه میوه ان تفاوت دارند. یعنی گوجه ها به صورت سبز و کال و نارس مصرف می شوند حال ان که آلوها تا مرحله نهایی و بلوغ،گس و غیرقابل استفاده هستند.

/ 1 نظر / 37 بازدید
تبادل لینک

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : اموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند